Stolarka okienna i drzwiowa

Okna drewniane

Okna drewniane to oczywisty wybór dla osób ceniących sobie stylowość, prestiż i elegancję. Szlachetność drewna w połączeniu z nowoczesną technologią sprawiają, że okna odznaczają się wyjątkowym pięknem, trwałością, funkcjonalnością i doskonałymi parametrami technicznymi.

Profil
Produkowane przez nas okna drewniane wykonane są w technologii jednoramowej o grubości konstrukcji 68,78 i 88 mm – okna pasywne. Oferujemy okna typowe i nietypowe w dowolnych kształtach (łukowe, okrągłe, trójkątne, trapezowe), drzwi tarasowe niskoprogowe podnoszono-przesuwne tzw. HS lub uchylno-przesuwne.

Drewno
Stosujemy wysokiej jakości bezsęczną kantówkę (sosnową, mahoniową – meranti, dębową) klejoną warstwowo na grubość. Zewnętrzne warstwy lite lub łączone na długość (mikrowczepy).

Okucia
Wszystkie okna wyposażamy w okucia obwiedniowe firm: GU, ROTO, METALPLAST, uważane za jedne z najlepszych w Europie.

Szyby
W standardzie stosujemy pakiety 2-szybowe i 3-szybowe ze szkłem niskoemisyjnym, wypełnione argonem lub kryptonem (współczynnik przenikania ciepła k=0.5 do 1.0). Na życzenie klienta montujemy: wkłady 3-szybowe, bezpieczne, antywłamaniowe, antisol, refleks i inne.

Farby
Do impregnacji i lakierowania powierzchni drewna używamy produktów skandynawskich marek takich jak TEKNOS, GORI. Gwarantują one wysoką trwałość i estetykę powłoki, a także znakomitą ochronę przed wilgocią oraz działaniem warunków atmosferycznych.

Uszczelki
Stosujemy wymienne uszczelki skrzydłowe firmy DEVENTER, zapewniające optymalne doszczelnienie okna.

Dodatki
Na życzenie nasze okna wyposażamy w szprosy, nawiewniki (m.in. AERECO, VENTAIR), zabezpieczenia antywłamaniowe, elementy ozdobne, itp.
W ofercie posiadamy również parapety drewniane lub inne, na przykład kamienne.

 

Drzwi drewniane

Oferowane przez nas drzwi drewniane wykonujemy na indywidualne zamówienia z uwzględnieniem potrzeb i gustu Klienta. Staramy się, aby każdy nasz wyrób był unikalnym elementem architektonicznym podkreślającym styl budynku oraz wnętrza.

Precyzyjna obróbka wysokiej klasy drewna zapewnia wyjątkową estetykę, natomiast najwyższej jakości materiały i akcesoria użyte do produkcji gwarantują wieloletnią trwałość i komfort użytkowania.

Specyfikacja techniczna:

- drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,
- dowolne wymiary, wzory i kształty,
- grubość 42 – 68mm,
- drewno sosnowe, meranti lub dębowe,
- zamki, klamki, zawiasy renomowanych producentów,
- uszczelki Deventer,
- opcjonalnie przeszklenia antywłamaniowe, ornamentowe i inne,
- malowane ekologicznymi farbami Teknos, Gori.

komplex dom, stolarka, okienna, drzwi, okna, dla zabytków, dla obiektów , zabytkowych, skrzynkowe, półskrzynkowe, polskie, współczesne, drewno, drewniane, z drewna, pcv, wewnętrzne, otwierane, na zewnątrz, do wewnątrz, repliki, przeciwpożarowe, przeciwpożarowa, ppoż, renowacja, montaż, wystrój, wnętrz